KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835118
nr 1383 5118
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -78. Olja på pannå, 36x50, yttermått inklusive ram: 48x62 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:38:43
8/3 17:18:25
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen